577 587 763 | 531 797 465 | 608 491 945
mateusz.chrapkowicz@domymax.pl | sabina.wadon@domymax.pl | biuro@domymax.pl

Czym charakteryzuje się dom prefabrykowany i modułowy

Czym charakteryzuje się dom prefabrykowany i modułowy

domy modułowe i pasywne

W dobie życia które zamienia się w wyścig przez, który mamy bardzo mało czasu na jakiekolwiek rzeczy dlatego bardzo dużo osób decyduje się na domy modułowe które zapewniają szybki czas budowy domu nieporównywalnie krótszy niż domu tradycyjnego.

Wiele osób rezygnuje z budowy domu ze względu już nie tylko przedłużającego się czasu budowy, ale też ma przed oczyma wizję przeciągających się dostaw na zamówiony towar, kłopoty z pogodą przez co znów budowa dłuży się w nieskończoność. Nie każdy ma na tyle nerwów i czasu by czekać na to by budowa domu dobiegła końca. Dlatego wiele osób wybiera domy prefabrykowany i modułowy.

 

Koszty produkcji  modułowego i prefabrykowanego

Nie, są one droższe od tych wznoszonych tradycyjną metodą budowy, ponieważ w tradycyjnym budownictwie gdy zatrudniamy kilka ekip do różnych zadań koszty rosną w zastraszającym tempie. Wysokie doświadczenie oraz czas produkcji domu pozwala na ograniczenie kosztów produkcji.  Dodatkowo domy te są niezwykle ciepłe (o ile firma która buduje domy tego typu podejdzie fachowo do tematu i użyje odpowiedniej technologii) Przeczytaj <TUTAJ> o naszej niesamowitej technologii.

 

Co to prefabrykat?

Domem prefabrykowanym można określić te domy które zostały wykonane już w fabryce czyli – elementy takie jak ściana już z oknem instalacje. 

 

Według projektu lub z bardziej indywidualnym podejściem

Firmy zajmujące się budowaniem domów mają w swojej ofercie wiele funkcjonalnych projektów domów. 

Zobacz także nasze projekty domów <TUTAJ>

Co ważne nasze projekty domów (projekty budowlane) kosztują jedyne 1500zł brutto! Gdzie indziej koszty mogą wynieść nawet 4 razy więcej za projekt.

Jeśli natomiast jesteśmy bardziej wymagający, nie przeszkadza to w niczym projektanci oraz inżynierowie mogą stworzyć projekt pod specjalne wymagania inwestora (Również w naszej firmie)

Zalety domów prefabrykowanych i modułowych

  • Gwarancja fabryki budującej dom (nasza gwarancja to aż 30 lat)
  • Pogoda ma wpływ bliski zeru jeśli chodzi o budowę
  • Prace są czyste (porównując do standardowego tradycyjnego budownictwa) więc po budowie nie musimy sprzątać to co zostało po budowie
  • Brak zmartwień o kradzież materiału przez osoby trzecie
  • Prostota działań, postępów budowy
  • Doświadczenie budowlańców budujących dom. W budowaniu domu na całe życie bardzo ważnym jest to by ludzie stojący za naszym obiektem byli specjalistycznie wyszkoleni.
  • Technologicznie lepszy względem tradycyjnych domów. Biorąc pod uwagę że nasze domy są cieplejsze jak i również każdy z elementów jest podawany kilkukrotnemu sprawdzaniu podczas budowy oraz montażu gotowych elementów.

 

Klarowność podpisywanej umowy między inwestorem a wykonawcą

Podpisując umowę ma się pełną klarowność podejmowanych kroków które firma budująca nam dom będzie wykonywać. Oczywiście najlepiej gdy umowa, którą podpisujemy była możliwie jak najkrótsza oraz bez żadnych kruczków pisanych małymi literami.

 

Zainteresowany ?

Sprawdź nasze zalety  <TUTAJ>