577 587 763 | 531 797 465 | 608 491 945
mateusz.chrapkowicz@domymax.pl | sabina.wadon@domymax.pl | biuro@domymax.pl

Projekty domów - domy bliźniaki

Domy bliźniaki są projektem pośrednim między zabudową szeregową a budynkami wolno stojącymi. Na ich korzyść przemawia szereg zalet, które potrafią przekonać każdego, kto poszukuje ekonomicznego i estetycznego sposobu na przygotowanie swojej własnej przestrzeni życiowej. Z roku na rok można zaobserwować coraz większe zainteresowanie tego typu inwestycją.

Pokaż więcej

Ekonomiczne rozwiązanie

Jeśli chodzi o dom bliźniak projekt proponowany przez naszą firmę zakłada dwa mieszkania z możliwością dodatkowego piętra, garażami dla samochodów czy adaptacją dużego poddasza. Te opcje odzwierciedlają zapotrzebowanie sygnalizowane przez inwestorów i klientów indywidualnych. Dzięki temu łatwiej znaleźć takie projekty domu bliźniak, które będą pasować do prywatnych preferencji.
Cena takiego budownictwa zawiera m.in. wszystkie ważne instalacje, zastosowanie termopłyty do fundamentu, niezbędną i funkcjonalną stolarkę, wykonanie elewacji oraz pokrycia dachowego oraz komina na ogrzewanie gazowe. Biorąc to wszystko pod uwagę, włącznie z potencjalną możliwością podzielenia kosztów na drugiego lokatora takiego domu, można uznać je za rozwiązanie ekonomiczne, a jednocześnie wyjątkowo atrakcyjne wizualnie oraz użytkowo.
Aktualnie posiadamy 3 projekty bliźniaków tanich w budowie, które różnią się w szczegółach i oczywiście ostatecznej cenie.

Zalety bliźniaczej zabudowy

Należy zwrócić uwagę, że dom bliźniak pozytywnie wpływa na obniżenie rachunków za ocieplanie pomieszczeń ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo drugiego mieszkania. Poprawione warunki termiczne nie pozostają bez znaczenia zwłaszcza w polskim klimacie.
Inną zaletą jest również oszczędność miejsca. Jeśli chodzi o dom bliźniak dwurodzinny projekt obejmuje takie zagospodarowanie przestrzeni, które sprawdzi się nawet na wąskich działkach lub gęstej zabudowie. Dzięki temu istnieje więcej możliwości wyboru miejsca powstania inwestycji.

W związku z powyższym, do zalet tego typu domów można zaliczyć również większą szansę postawienia budynku bliżej centrum miasta. Docenią to wszyscy, którzy nie chcą niepotrzebnie tracić czasu na dojazdy.

Nasze projekty domów bliźniaczych z kosztorysem uwzględniają wszystkie możliwości zabudowy. Polecamy zaznajomić się z naszą zakładką „Realizacje”, gdzie znajdują się dotychczasowe wykonania dla klientów.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszą ofertą na projekty domów bliźniaczych do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i udzielimy szczegółów. Nasi przedstawiciele służą również doradztwem w tym zakresie.

Zawartość koszyka:

0 elementów - 0,00 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4