577 587 763 | 531 797 465 | 608 491 945
mateusz.chrapkowicz@domymax.pl | sabina.wadon@domymax.pl | biuro@domymax.pl

Projekty domów klasycznych

Domy Klasyczne

 

Dom to nie tylko cztery ściany. To przede wszystkim miejsce, w którym prowadzi się życie rodzinne, odpoczywa i nierzadko zażywa rozrywki. Właśnie dlatego projekty domów muszą cechować się bardzo ludzkim podejściem – takim, w którym to mieszkańcy są traktowani priorytetowo. Aby to osiągnąć, wykonanie powinno być zarówno estetyczne, jak i funkcjonalne.

Czytaj więcej

Dogodne opcje

Nasze projekty domów klasycznych realizują ten cel, pozostawiając jednocześnie możliwość wprowadzenia wielu modyfikacji zgodnych z indywidualnymi preferencjami przyszłych domowników. Wolność wyboru jest prawem, do którego przykładamy szczególną wagę. Oferta obejmuje projekty domów jednorodzinnych klasycznych o różnych wymiarach i z ułatwieniami, które pomogą w codziennej eksploatacji budynków.

Do udogodnień zaliczamy możliwość podniesienia kąta dachu i adaptacji poddasza, czy też zastosowania dachu dwuspadowego, a także wersje domu z garażem na samochody. Szeroki wybór projektów (oferujemy ich aż 32) z pewnością pozwoli znaleźć taki, który najlepiej będzie odpowiadać potrzebom mieszkańców preferujących klasyczne domy.

Europejskie standardy i rozwiązania

Polecany przez nas styl architektoniczny można uznać za uniwersalny. Od wielu lat domy typu MAX cieszą się niesłabnącą popularnością w całej Europie. Zarówno na ciepłym południu, jak i mroźnej północy. Ma to związek nie tylko z panującymi trendami na rynku mieszkaniowym, ale również z wykorzystywanymi przez domy klasyczne rozwiązaniami. Do szeregu zalet można dołączyć ich energooszczędność i bardzo korzystny współczynnik oddawania ciepła.

Dzięki temu koszty ogrzewania zimą nie wzrastają drastycznie, a latem domy zapewniają przyjemny, relaksujący chłód. Z tego powodu nazywa się je domami pasywnymi.

Jeśli chodzi o domy klasyczne projekty uwzględniają wszystkie udogodnienia dla przyszłych mieszkańców, włącznie z użyciem najlepszych dostępnych na rynku materiałów.

Budowanie z użyciem najnowszych technologii

Domy gotowe pozwalają oszczędzić czas przeznaczony na budowę. Prefabrykowane elementy są zdatne do montażu właściwie natychmiast, Zazwyczaj termin postawienia takiego domu nie przekracza 6 dni. Rekordowy czas osiągany jest właśnie dzięki gotowym modułom. Zastosowana technologia ułatwia również budowę zimą. Klasyczne domy parterowe nie wymagają żadnych prac mokrych, dlatego można zdecydować się na nie bez względu na porę roku. To dogodne rozwiązanie dla osób, które chcą jak najszybciej wprowadzić się do własnych czterech kątów.

Domy tradycyjne są wbrew pozorom bardzo nowoczesne. Wszelkie instalacje, stolarka czy elewacje wykonywane są zgodnie z zasadami współczesnego budownictwa, co gwarantuje ich trwałość oraz stabilność.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami. Oferujemy projekty domów parterowych klasycznych i ich profesjonalne wykonanie na działce inwestora. Podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszymi przedstawicielami można otrzymać więcej informacji dotyczących budowy domów, wraz ze szczegółowym kosztorysem. Cena może różnić się w zależności od miejscowości, w której ma powstać budynek.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.