577 587 763 | 531 797 465 | 608 491 945
mateusz.chrapkowicz@domymax.pl | sabina.wadon@domymax.pl | biuro@domymax.pl

Projekty domów

Domy Klasyczne

Domy Nowoczesne

Domy Max Bliźniak

Domy Rodzinne

Domy ultranowoczesne

Domy Pasywne

Domy Eko

home1

Korzystając z naszych rozwiązań zyskujesz:

Tanie domy energooszczędne już od 79 900 zł

Projekty domów energooszczędnych, które Ci proponujemy to przede wszystkim oszczędność. Tego rodzaju budynki stawiane są w taki sposób, aby zminimalizować zużycie energii cieplnej (od 30 do 60 kWh/m2 na rok). Dzięki temu wydajesz mniej na ogrzewanie. Domy modułowe to także niższe koszty budowy. Inwestując w budynek, który powstaje z gotowych elementów, wykorzystujesz posiadane środki efektywniej. Możemy spełnić twoje marzenia już za 79 900 zł. Sprawdź nasze projekty domów MAX!

Krótki czas budowy dzięki modułowej zabudowie

Decydując się na domy modułowe, oszczędzasz także na czasie. Domy MAX montowane są zwykle 6 dni. Gotowe domy nie wymagają dodatkowych prac mokrych, dlatego można je budować także w zimie. Dzięki nowoczesnej technologii możemy również wybudować domy pasywne, które znacznie obniżą twoje dotychczasowe rachunki za ogrzewanie.

Domy pasywne – najniższe koszty ogrzewania

Tego rodzaju budynki to przede wszystkim wyjątkowo niskie zużycie energii cieplnej (mniej niż 15 kWh/m2 na rok, w porównaniu do nawet 120 kWh/m2 na rok dla domu tradycyjnego). Budowane przez nas domy pasywne odznaczają się ponad dziesięć razy niższą przenikalnością cieplną niż w przypadku budynków z pustaków. Jako doświadczeni specjaliści możemy dobrać takie materiały, aby domy energooszczędne i pasywne kosztowały jak najmniej. W ten sposób jeszcze bardziej podnosimy efektywność Twojej inwestycji.

30 lat gwarancji na domy prefabrykowane i modułowe

Niezależnie od tego, jaki dom wybierzesz, damy Ci na jego konstrukcję statyczną trzydzieści lat gwarancji. Nasze gotowe domy prefabrykowane budowane są z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Drewno KVH (suszone komorowo, importowane z Niemiec), płyty Fermacell (uniwersalne płyty budowlane: dźwiękochłonne, ognio- i wilgocioodporne), to tylko niektóre wysokiej jakości materiały jakich używamy budując nasze domy z drewna.”

Termopłyta

W cenie domu dajemy Termopłytę. Płyta ta, w odróżnieniu do powszechnie stosowanych w Polsce zwykłych płyt fundamentowych, przewyższa je jakością wykonania, termicznością i dokładnością, co powoduje że posadowione na niej domy, uzyskują najwyższą klasę energetyczności.

Zawartość koszyka:

0 elementów - 0,00 

Wyświetlanie 1–12 z 110 wyników