Domy pasywne

Jesteśmy jedną z większych firm produkujących domy w Europie. Specjalizujemy się w budowie nowoczesnych, energooszczędnych budynków mieszkalnych typu „Max” stawianych na działkach naszych inwestorów. W naszej ofercie Klienci znajdą projekty domów pasywnych, zaliczających się obecnie do najpopularniejszych rozwiązań budowlanych w Europie. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie i szeroko zakrojoną wiedzę z dziedziny budownictwa pasywnego i prefabrykowanego, możemy świadczyć naszym Klientom usługi najwyższej klasy oparte o pełen profesjonalizm.

Budownictwo pasywne cieszy się w obecnych czasach ogromnym powodzeniem, co wiąże się z licznymi zaletami, jakie uosabiają nowoczesne obiekty tego typu. Funkcjonalność, niska cena i krótki czas budowy – to tylko niektóre cechy projektów domów pasywnych. Rozwiązanie to sprosta oczekiwaniom inwestorów, którzy pragną zbudować dla siebie nowoczesne domy, łączące w sobie wysoką funkcjonalność i estetykę, a przy tym będące energooszczędne. Domy pasywne idealnie wpasowują się w ich potrzeby, ponieważ są konstruowane w taki sposób, by zminimalizować zużycie energii cieplnej. Nowoczesne domy są wyjątkowo ekonomiczne w ogrzewaniu, co jest zasługą dziesięciokrotnie niższej przenikalności cieplnej niż ma to miejsce w przypadku klasycznych budynków z pustaków. Również budowa domów pasywnych wiąże się z oszczędnością czasu i efektywnym wykorzystaniem środków. Konstruowanie nowoczesnych domów odbywa się cały rok, ponieważ poszczególne elementy tworzące domy prefabrykowane są wytwarzane w zakładzie produkcyjnym, w warunkach niezależnych od pogody.

Budujemy różne domy pasywne dopasowując do aktualnych trendów w budownictwie i do zróżnicowanych wymagań naszych inwestorów. Projekty domów pasywnych uwzględniają różne metraże i rozkłady pomieszczeń, różnią się między sobą także wyglądem zewnętrznym.   Nie sposób wspomnieć także o tym, że poszczególne domy pasywne różnią się także cennikiem, dzięki czemu każdy może spełnić swoje marzenie o własnym domku. Dzięki tak bogatej i atrakcyjnej ofercie każdy nabywca może spośród zaprezentowanych projektów domów pasywnych wybrać obiekt optymalny dla siebie. Zlecając budowę domów tego typu, nasi klienci mogą także dopasować poszczególne plany do swoich indywidualnych potrzeb, jak chociażby przez własną aranżację wnętrza lub podniesienie kąta dachu i adaptację poddasza.

Z myślą o wygodzie naszych inwestorów przygotowaliśmy dogodne projekty domów pasywnych z kosztorysem, dzięki którym już na etapie dokonywania wyboru projektu nasi Klienci mogą poznać całkowite koszty budowy domów. Nie stosujemy ukrytych kosztów: każdy z projektów domów pasywnych z kosztorysem jest precyzyjnie przygotowany i wskazuje, co jest objęte jego ceną. Jeżeli chodzi o wspomniany cennik domów, konstrukcji i prac montażowych jest niezwykle zróżnicowany i z pewnością pozwoli inwestorom dobrać optymalną opcję domów pasywnych do osobistych możliwości finansowych.

Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem naszych domów pasywnych, projekty zostały starannie zaprezentowane, by jak najlepiej przybliżyć naszym klientom ideę domów prefabrykowanych. Zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością odpowiemy na wszelkie nasuwające się pytania.