Domy modułowe

 

Nasza firma bezustannie się rozwija i poszerza swoją ofertę, by móc świadczyć Klientom jeszcze ciekawsze i bardziej nowoczesne usługi z zakresu budownictwa. Specjalizujemy się w budowie energooszczędnych obiektów mieszkalnych, zgodnych ze współczesnymi standardami komfortu i bezpieczeństwa. Z myślą o potrzebach naszych odbiorców wprowadziliśmy do oferty także nowoczesne domy modułowe.

Budowa domów modułowych staje się w naszym kraju coraz popularniejsza. Odbiorcy cenią te tanie domy za ich wybitną funkcjonalność, niską cenę i dogodne warunki konstruowania. To optymalny wybór w przypadku inwestorów, którzy w krótkim czasie chcą postawić dom gotowy do zamieszkania. Budowa domów modułowych bazuje na wykorzystaniu gotowych elementów, dzięki czemu realizacja tego projektu nie jest uzależniona od pory roku i może nastąpić w momencie najdogodniejszym dla zleceniodawcy. Budowę domów modułowych wykonujemy przy wykorzystaniu materiałów najwyższej klasy, co stanowi najlepszą gwarancję ich estetyki i solidności. Nie sposób także pominąć oszczędności, jaką niesie budowa domów modułowych projekty ich pozwalają na efektywniejsze wykorzystanie środków oraz późniejsze oszczędzania na ogrzewaniu.

Decydując się na domy modułowe projekty można dostosować do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji, łącząc poszczególne moduły i uzyskując wygodne i funkcjonalne wnętrze. Ze swojej strony zapewniamy pełen profesjonalizm i wysoki standard świadczonych usług – w naszych tanich domach modułowych stosujemy nowoczesne instalacje i dostosowujemy je, by były gotowe do zamieszkania. Zapewniamy fachowe doradztwo przy wyborze odpowiedniego projektu domu i udzielamy 30 letniej gwarancji na jego konstrukcję statyczną. Czytelny cennik pomoże Państwu ocenić swoje możliwości inwestycyjne i dobrać optymalny projekt dla siebie. Dokładamy starań, by oferowany przez nas projekt, cena usługi, jak również czas jej realizacji sprostały oczekiwaniom wymagających odbiorców. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem naszych projektów oraz cennikiem domów modułowych.

Wyświetlanie jednego wyniku